Тернопільська область, Кременецький район

Відбулось засідання місцевої комісії при Борсуківській сільській раді.

Дата: 09.07.2021 16:10

09 липня 2021 року відбулось засідання місцевої комісії при Борсуківській сільській раді для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Члени комісії ухвалили рішення щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевого бюджету Борсуківської сільської ради на призначення грошової компенсації з метою придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку при сільській раді.

Також затверджено список для призначення грошової компенсації на придбання житла та визначено орієнтовну потребу в коштах, необхідних для призначення компенсації на одну дитину, позбавлену батьківського піклування.

Вище зазначені пропозиції щодо потреби в коштах будуть подані на розгляд в Тернопільську обласну державну адміністрацію.