Урочисто та святково ознаменовано початок жнив – «зажинки».

Дата: 12.07.2021 13:29

За доброю українською традицією, перед тим як розпочати збір урожаю зернових, господарі дякували Богу, що дочекалися цього великого свята, й просили Вищих сил про допомогу і захист врожаю: «Господи-Боже, допоможи легенько, добренько, щоб вижати хутенько».

Так і сьогодні, у престольне свято апостолів Петра і Павла, в агрофірмі «Горинь», за участю керівника сільськогосподарського підприємства Осипа Амброзовича Гасюка, сільського голови Романа Кухарського та працівників господарства урочисто та святково ознаменовано початок жнив – «зажинки». Священослужителі Ігор Шаринський та Олександр Копійковський відправили богослужіння і освятили механізовану техніку та працівників, які задіяні в сільськогосподарських роботах.

Сільський голова Романа Кухарського привітав Осипа Амброзовича з початком жнив, подякував за плідну працю та докладені зусилля для визнання підприємства в числі найперспективніших на Тернопіллі, побажав щоби Бог благословив усіх щедрими плодами!

" Вітаю Вас Осипе Амброзовичу та усіх працівників Агрофірми "Горинь" з початком жнив та бажаю справджених надій на щедрі покоси. Нехай Земля віддячить вам за любов і турботу чистими і щедрими врожаями, наповнить душу миром, спокоєм і задоволенням від роботи.

Бажаєю наснаги, високих врожаїв та гарної погоди, щоб зібрати вирощене.

Зичу міцного здоров’я, легкої ниви і щедрого колосу!