Тернопільська область, Кременецький район

на базі комунального підприємства "Оздоровчий табір Лісова казка" села Борщівка розпочав діяльність триденний православний дитячий табір.

Дата: 13.07.2021 10:37

Християнський табір – це не лише гарний відпочинок, веселе та цікаве проведення часу у колі своїх нових та старих друзів, це можливість дізнатись багато нового та цікавого, а найголовніше – подружитися із Богом!

За такою мотивацією сьогодні, 13 липня 2021 року на базі комунального підприємства "Оздоровчий табір Лісова казка" села Борщівка розпочав діяльність триденний православний дитячий табір з числа вихованців недільних шкіл парафій сіл Синівці та Борщівка. Таке дозвілля для дітвори уже не вперше стало можливим за безпосередньої ініціативи отця Сергія Сіверського.

Майбутнє наших дітей залежить від того, що ми вкладаємо в них зараз. Що в житті цінне, а що ні, як бути сильним, але водночас доброзичливим, як навчитися відповідальності за свої вчинки, і навіть в чому сенс життя, - про все це можна і потрібно говорити з дітьми.

Нехай такі ініціативи стануть добрим прикладом для інших духовних наставників.