Отримання дотації за бджолосім'ї

Дата: 14.07.2021 19:59

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 „Про внесення змін до Порядку використання коштів передбачених державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції” триває збір документів для отримання дотації за бджолосім’ї.

Для того, щоб отримати дотацію за бджолосім’ї необхідно зібрати пакет документів куди входить:

• копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копія рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копія довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання);
  • копія довідки або договір про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копія паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • копія ідентифікаційного номера платника податків;
  • копія звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідка, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Подати документи слід до 30 вересня 2021 року до Борсуківської сільської ради, що знаходиться за адресою: с.Борсуки вул. Шевченка, 3. тел 4-41-42.