A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борсуківська громада
Тернопільська область, Кременецький район

У липні на Лановеччині найбільше шансів знайти роботу мають швачки, консультанти, електромонтажники

Дата: 14.07.2021 16:48
Кількість переглядів: 31

За 6 місяців 2021 року в Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 867 осіб, з них 772 були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій роботи (торік – на 2% менше).

На Лановеччині, порівняно з таким же періодом минулого року, на 14% зменшилася потреба в робочій силі. Районна філія оперувала інформацією про наявність 404 вільних робочих місць, з них 6% із заробітною платою вищою від середньої по області, 73% - з мінімальною з/п.

Цьогоріч змогли знайти роботу більше 3 сотні краян, з них 3 – з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 2 уклали контракт на проходження військової служби, 2 безробітних працевлаштовані шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 18 осіб, після їх завершення 14 - отримали постійні місця праці.

Профпідготовкою та підвищенням кваліфікації було охоплено 78 безробітних; 76– його завершили та вже працевлаштувались. Також, 1 особа отримала безкоштовний ваучер на оплату навчання.  

Станом на 01.07.2021 неукомплектованими залишалися 26 вакансій. Найбільше шансів знайти місце праці мали швачки, консультанти та електромонтажники. Сталою залишається потреба у лікареві-інфекціоністу. 

На початку липня ц.р. за допомогою районної служби зайнятості роботу шукали 315 безробітних. Із них 55% - жінки, 21% – молодь віком до 35 років, 68% – жителі сільської місцевості, 31% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 108 - колишні працівники РДА та місцевих рад, 4 – демобілізовані учасники АТО та 14 -  особи з інвалідністю.

 

Лановецька районна філія

 Тернопільського обласного центру зайнятості 

(телефон 2-10-98-для населення,

2-14-84-для роботодавців).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень