Тернопільська область, Кременецький район

Спрощена система оподаткування популярна серед підприємців Тернопільщини

Дата: 28.07.2021 12:00

У першому півріччі цього року на Тернопільщині в Головному управління ДПС у Тернопільській області перебували на обліку 35999 приватних підприємців. Це на 920 осіб більше, ніж у січні-червні минулого року. Провадять діяльність 34908 субєктів господарювання, що на 921 підприємця більше порівняно з аналогічним минулорічним періодом.

При цьому 83 відсотки із них, а це 28955 підприємців застосовують спрощену систему оподаткування. Минулого року їх було на 1287 особи менше. Решта – 5953 субєкти підприємництва здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування.

Серед підприємців – «спрощенців» найпопулярнішою є друга група єдиного податку. Адже її застосовують 13358 субєктів малого підприємництва. Третю групу спрощеної системи оподаткування обрали 10238 приватних підприємців. Платниками першої групи єдиного податку є 5359 підприємців.