На Лановеччині зарплату у 10000 тисяч грн обіцяють консультанту

Дата: 29.07.2021 17:24

З початку 2021 року за сприянням Лановецької районної філії 98 роботодавців шукали працівників на 429 робочих місця. Серед них 26% - із заробітною платою вищою від мінімальної в тому числі 11 роботодавців пропонували роботу із заробітною платою в межах середньої по області. Так, зарплату у 10 тис. грн пропонують консультанту; від 7 до 8 тис. грн – техніку-електрику, електромонтажнику-налагоджувальнику.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників в органах місцевого самоврядування, торгівлі, переробній промисловості та сфері обслуговування.

Найбільший попит на сьогодні мають: кухарі, продавці, консультанти, електромонтери. Також  потребують на ринку праці - лікаря – інфекціоніста та лікаря ветеринарної медицини.

На сьогодні на Лановеччині  13 актуальних вакансій, з них 2 -для осіб з інвалідністю. Середній розмір заробітної плати у поданих вакансіях становить 6494 грн.

Відділ взаємодії з роботодавцями

Лановецької районної філії