Тернопільська область, Кременецький район

30 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Дата: 30.07.2021 18:24

Цей день був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

В рамках проведення інформаційно-просвітницьких заходів до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, з метою привернення уваги громадян, а особливо молоді, до прихованих ризиків, на які можна наразитись через некомпетентні та/або неправомірні дії фірм-посередників із працевлаштування за кордоном, в приміщенні адмінбудинку Борсуківської сільської ради було оформлено інформаційний стенд «Протидій торгівлі людьми» та організовано перегляд документального фільму «Життя на продаж».