Тернопільщина до бюджетів усіх рівнів сплатила на третину більше, ніж торік

Дата: 04.08.2021 17:51

Понад 5,4 млрд грн податків і зборів склав внесок Тернопільщини до Зведеного бюджету України у січні-липні 2021 року. Порівняно з відповідним минулорічним періодом платники нашого краю перерахували на 1,3 млрд грн або на 32,1 відсотка більше. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. «Завдяки відповідальній позиції наших краян спостерігається позитивна тенденція до зростання сплачених податків», – пояснив він.

Зокрема, надходження до державного бюджету склали 2,4 млрд гривень, тоді як у січні-липні 2020 року платники сплатили 1,7 млрд грн податкових платежів. Відтак цьогоріч надходження збільшились на 728,5 млн грн або 43,4 відсотків.

Доходи місцевих бюджетів упродовж семи місяців цього року склали трохи більше 3 млрд гривень. Приріст до січня-липня 2020 року склав 589,5 млн грн або 24,3 відсотка.