Тернопільська область, Кременецький район

Землевласники та землекористувачі Тернопільщини сплатили до бюджетів громад понад 238 мільйонів гривень плати за землю

Дата: 11.08.2021 14:53

Протягом січня-липня цього року до місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло понад 238 млн грн плати за землю. Така сума на 143,9 млн грн перевищує минулорічні показники, а також є на 29,2 млн грн більшою від очікуваних надходжень.

Зокрема, з початку року юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 189 млн гривень, а фізичні особи – понад 49 млн грн плати за землю.

Нагадуємо, що плата за землю є одним із небагатьох видів платежів, які стовідсотково залишаються в бюджетах територіальних громад. Саме тому її надходження є необхідним для розвитку новостворених об’єднань, а лідерам громад варто впорядкувати відносини з усіма землекористувачами та власниками угідь, і пильно стежити за тим, чи дотримуються вони податкової дисципліни.

А дізнатися про нараховані податкові платежі, в тому числі й по платі за землю, можна в режимі онлайн, отримавши ключ електронного цифрового підпису та зареєструвавшись в Електронному кабінеті.