Внесок підприємств Тернопільщини до бюджету – майже 244 мільйони гривень податку на прибуток

Дата: 13.08.2021 13:13

Упродовж семи місяців цього року підприємства Тернопільщини сплатили до Зведеного бюджету України 243,7 млн грн податку на прибуток. Так, до державного бюджету бізнес Тернопільщини спрямував 212,2 млн грн, а місцеві скарбниці отримали 31,5 млн гривень. Загальні надходження перевищили очікувані показники на 70,9 млн гривень. А порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету зросли на 75,2 млн гривень.

До загального фонду зведеного бюджету у січні-липні 2021 року надійшло 3,7 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, а це на 1,1 млн грн більше, ніж очікувалося.

Тільки за липень 2021 року до зведеного бюджету підприємствами Тернопільської області сплачено 7,1 млн грн податку на прибуток. Надходження перевищили очікування на 250,3 відсотка, або ж 4,3 млн гривень.