Топ-8 літніх вакансій на Лановеччині

Дата: 16.08.2021 15:58

З початку 2021 року за сприянням Лановецької районної філії 104 роботодавців шукали працівників на 452 робочих місця. Серед них 111 вакансій  із заробітною платою вищою від мінімальної заробітної иплати та 10 - із заробітною платою в межах середньої по області. Так, зарплату у 10 тис. грн пропонують консультанту; від 7 до 8 тис. грн – техніку-електрику та водію автотранспортних засобів.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників в сільському господарстві, сфері торгівлі, переробній промисловості, сфері обслуговування та органах місцевого самоврядування .

Найбільший попит на сьогодні мають: економісти, консультанти, лаборанти (хімічних та фізичних досліджень), електромонтажники-налагоджувальники, кухарі та водії автотранспортних засобів. Також  потребують на ринку праці  лікаря ветеринарної медицини.

На 16 серпня 2021 року на Лановеччині є 18 актуальних вакансій із середнім розміром зарплати 6491 грн.

Відділ взаємодії з роботодавцями

Лановецької районної філії