Тернопільська область, Кременецький район

Заходи з відзначення у Борсуківській територіальній громаді Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України.

Дата: 20.08.2021 16:15

22 серпня - велопробіг «Єдина громада». Долучитися можуть усі бажаючі. Старт о 10.00 год у селі Борсуки (біля адмінбудинку), фініш оздоровчий табір «Лісова казка». Наприкінці велопробігу усіх учасників чекає частування. З собою мати велосипед і гарний настрій.

22 серпня о 15.00 год с. Піщатинці літературно-музична композиція «Нехай у кожної дитини живе любов до України».

22 серпня о 16.00 год с. Борсуки концерт «Всім серцем любіть Україну свою».

22 серпня о 16.00 год с. Великі Кусківці свято державності «Ми усі одна сім’я, єдина ми родина, у кожнім домі нашім «Я» - частина України».

23 серпня с. Снігурівка - урочисті заходи та встановлення прапора до Дня Державного Прапора України «Ти одна і неподільна, Україно моя вільна».

23 серпня о 19.00 год с. Борщівка свято «З Днем народження, рідна Україно!».

24 серпня с. Нападівка флешмоб до Дня незалежності «Перлина України».