A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борсуківська громада
Тернопільська область, Кременецький район

Автовласники Тернопільщини сплатили понад 1,3 млн грн транспортного податку

Дата: 26.08.2021 09:59
Кількість переглядів: 37

З початку 2021 року власники легкових автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Тернопільської області 1,3 млн грн транспортного податку. Із загальної суми 943,6 тис. грн сплатили юридичні особи,  фізичні особи – власники елітних автівок перерахували 374 тис. гривень для територіальних громад краю.

Варто пам’ятати, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Ставка транспортного податку становить з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, який є об’єктом оподаткування.

Сплачується транспортний податок за місцем реєстрації автомобіля:

– фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення;

– юридичними особами – авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Звертаємо увагу, що платники податків, які мають електронний цифровий підпис, можуть сплатити транспортний податок за допомогою Електронного кабінету платника. Вхід до кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua , або через офіційний вебпортал ДПС України (tax.gov.ua).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень