Дорогі учні, шановні педагоги, батьки! Прийміть щирі слова вітання із традиційним вересневим святом першого дзвоника – з ДНЕМ ЗНАНЬ.

Дата: 01.09.2021 09:00

Дорогі учні, шановні педагоги, батьки!

Розпочинається новий навчальний рік. Він завжди відкриває нелегкий і, водночас, надзвичайно важливий шлях у світ пізнання. Адже, знання – це сила, яка необхідна кожній людині для її успіху та самореалізації.

Бажаю усім учням у цьому навчальному році підкоряти нові вершини знань, в повній мірі розкрити свої здібності, досягти поставлених цілей. Завжди пам’ятайте, що вашими перемогами будуть гордитися батьки та рідні, ваші успіхи надихатимуть вчителів у їх нелегкій, але благородній праці, вашими здобутками пишатиметься вся Борсуківська громада.

Найщиріші слова подяки висловлюю і вчителям, за їх щоденну, напружену, титанічну працю. Ви щедро ділитись своїми знаннями, виховуєте молоде покоління свідомих громадян, плекаєте справжніх патріотів, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній успішний день Української незалежної держави.

Сердечно бажаю усім міцного здоров’я, сил та натхнення в новому 2021-2022 навчальному році!

З найкращими побажаннями та вірою у добре майбутнє!

Сільський голова

Роман КУХАРСЬКИЙ.