Тернопільська область, Кременецький район

Першовересень покликав у Країну знань!

Дата: 01.09.2021 14:50

Сьогодні заклади загальної середньої освіти Борсуківської територіальної громади відчинили двері для своїх учнів.

Особливо трепетним цей день став для першокласників, яких у нашій громаді цьогоріч 59.

Приємно, що усі школи змогли розпочати навчання оффлайн, адже здобуття знань та адаптація у соціумі - це невід’ємні сходинки у становленні кожної особистості.

Керівники Борсуківської ТГ відвідали заклади освіти та долучилися до привітань. До Борсуківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів розділити радість святкового дня завітав сільський голова Роман Кухарський. Керівник громади привітав усю шкільну родину з Днем Знань, побажав успішного навчального року та вручив ключі і свідоцтво від нового шкільного автобуса, який цьогоріч було придбано для організації підвозу учнів з навколишніх сіл на навчання до Борсуківської школи.

Також вітальні слова та побажання у новому навчальному році звучали особисто від заступника сільського голови Богдани Вознюк у Снігурівському закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

На добрий початок навчання звучали вітання та настанови з уст місцевих священнослужителів.

Бажаємо усім учасникам освітнього процесу наснаги, терпіння, творчих злетів та приємних емоцій у новому навчальному році!