Дата: 06.09.2021 14:32

Урочисті вітання сьогодні лунали в адресу працівників Центру надання адміністративних послуг Борсуківської сільської ради. Саме 6 вересня 2012 року Верховною радою України ухвалено Закон "Про адміністративні послуги", який визначає правові засади реалізації прав свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг".

Центр надання адміністративних послуг Борсуківської сільської ради урочисто відкрив свої двері у 2019 році і ось уже третій рік поспіль надає свої послуги громадянам у вирішенні різноманітних питань.

З професійним святом - Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг привітали сільський голова Роман Кухарський та колектив Борсуківської сільської ради.

З нагоди професійного свята та за сумлінну працю адміністратори ЦНАПу нагороджені грамотами Борсуківської сільської ради.

"У цей святковий день хочу побажати усім вам невичерпної енергії, натхнення, професійного росту, радості від життя і благополуччя". З повагою -

сільський голова Роман Кухарський.