Відкрито нове приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 07.09.2021 19:22
Кількість переглядів: 781

7 вересня 2021 року, у селі Борсуки Кременецького району відкрито нове приміщення амбулаторії загальної практики - сімейної медицини.

Урочисто перерізали стрічку новобудови заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, голова Тернопілької обласної державної адміністрації Володимир Труш та голова Борсуківської сільської ради Роман Кухарський.

Також на святкуванні були присутні керівник департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко, голова Кременецької районної ради Віталій Кудлак, керівник ПСП «Агрофірма «Горинь» Осип Гасюк, приватний підприємць, керівник фірми «Сазан» Юрій Кравчук з синами, виконувач обов’язків директора Борсуківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Володимир Сілінський.

У вітальному слові голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш зазначив:

"Дуже приємно, що завдяки спільним зусиллям влади жителі Борсуківської громади зможуть тут на місці, в таких гарних умовах, отримати медичні послуги, консультацію лікаря, зробити електрокардіограму, привести на огляд дітей ... Лікарі – терапевт і педіатр - зможуть користуватися сучасним обладнанням, а за потреби приїхати до хворого новим автомобілем".

"Радісно спостерігати за отриманим результатом, адже дана амбулаторія є запорукою підтримки розвитку села та яскравим прикладом того, як разом можна робити великі справи на благо громади, досягати результатів і доводити заплановану справу до кінця попри різні виклики сьогодення", - не стримував захоплення та слова радості наш земляк, уродженець села Борщівка, а сьогодні почесний гість заходу В'ячеслав Негода. 

  "Відкриття амбулаторії – це дуже важлива подія – тепер мешканці нашої громади матимуть змогу отримувати якісну та доступну медицину в комфортних умовах. Просторе і гарне приміщення, що відповідає сучасним стандартам, з усім необхідним обладнанням для надання первинної медичної допомоги, збудоване у рамках проєкту «Доступна медицина». Велика шана і подяка усім хто не був байдужим і долучився до створення нової сучасної амбулаторії для жителів Борсуківської громади" - зазначив голова громади Роман Кухарський.

На добрий початок та надання духовного скерування заходу - зачитано молитву та освячено приміщення амбулаторії настоятелем місцевого храму Св.Миколая, отцем Олександром Копійковським.

А довершення святковості заходу додали аматорські художні колективи "Борщовицькі молодички" та "Спецефек".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень