Запрошуємо на громадське обговорення!

Дата: 06.09.2021 14:53

З метою  реалізації членами Борсуківської територіальної громади права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень, на підставі розпорядження сільського голови від 06.09.2021р. № 166-ОД  «Про  проведення громадського обговорення» повідомляємо, що 26 вересня 2021 року буде проведено громадське обговорення кандидатури старости Великокусковецького старостинського округу Борсуківської сільської ради за адресою:  вул. Центральна, 8-а с.Великі Кусківці (приміщення будинку культури) о 12.00 год.

На громадське обговорення на посаду старости виноситься кандидатура Шелест Раїси Сергіївни, жительки села с.Великі Кусківці Кременецького району Тернопільської області.

До обговорення запрошуємо громадськість села Великі Кусківці, представників  засобів масової інформації, депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету Борсуківської сільської ради.