Тернопільська область, Кременецький район

На підтримку українського війська тернополяни перерахували майже 232,8 млн грн із легальних доходів

Дата: 10.09.2021 13:00

«Майже 232,8 млн грн військового збору спрямували на потреби армії платники Тернопільщини упродовж восьми місяців цього року», – повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. Він зазначив, що надходження цього платежу перевищили сплату січня-серпня минулого року на 43,8 млн грн або плюс 23,2 відсотка.

«Лише у серпні наші краяни перерахували до державної скарбниці 32,1 млн грн «патріотичного» збору. Приріст до минулорічних надходжень склав 6,8 млн грн або 26,2 відсотка», – деталізував очільник податкової служби Тернопілля.

Принагідно нагадуємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

«Варто пам’ятати, що сплата військового зборуце посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні», – підсумував Михайло Яцина.