Шановні працівники дошкільної освіти Борсуківської територіальної громади!

Дата: 24.09.2021 14:39

Шановні працівники дошкільної освіти Борсуківської територіальної громади!

Щиро вітаємо вас з Всеукраїнським днем дошкілля !

Професія вихователя і всіх працівників закладів дошкільної освіти вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Бути вихователем – високе покликання і напружена праця. Від вашого професіоналізму, терпіння і мудрості, уваги до унікального внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія. Вітаючи вас, шановні дошкільники, з професійним святом, висловлюємо сердечну вдячність за невтомну й клопітку працю, за великий талант і щире покликання сіяти розумне, добре, вічне малечі Борсуківської громади.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпних творчих задумів, земного щастя і довгої людської пам’яті про ваші добрі справи. Нехай професіоналізм, набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасненою енергією, любов`ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою, сільський голова                 Роман Кухарський    та виконавчий комітет Борсуківської сільської ради.