Дата: 01.10.2021 10:01

Проект рішення Борсуківської сільської ради Тернопільської області «Про затвердження Положення про порядок передачі земельних ділянок комунальної власності Борсуківської сільської ради в оренду»

Експертний висновок постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою до проекту рішення Борсуківської сільської ради Тернопільської області «Про затвердження Положення про порядок передачі земельних ділянок комунальної власності Борсуківської сільської ради в оренду» та аналізу його регуляторного впливу