Поминальні заходи до Дня захисника та захисниць України

Дата: 13.10.2021 13:45

День захисника та захисниць України – свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас є Днем Українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

Сьогодні, 13 жовтня в с.Борсуки біля могили борців за волю і незалежність України заучастю керівництва громади, духовенства та громадськості, учасників АТО (ООС) проведено поминальні заходи задля вшанування пам’яті загиблих борців-земляків та віддання шани тим, хто в ці дні боронить кордони нашої держави.

Поминальну панахиду відслужив настоятель місцевого храму Святого Миколая о.Олександр.

Зі словами пошани та вдячності до присутніх звернувся голова Борсуківської громади Роман Кухарський.

По завершенню заходу до могили покладено квіти.