На Лановеччині з початку 2021 року шукали роботу 17 військовослужбовців, колишніх воїнів АТО

Дата: 13.10.2021 11:48
Кількість переглядів: 65

14 жовтня – День захисників Вітчизни (День українського козацтва). Ми дякуємо і вшановуємо воїнів, які, ризикуючи життям, стояли чи стоять на сторожі миру та спокою у нашій державі.

З початку проведення АТО (ООС)  послугами служби зайнятості в нашому регіоні  скористалися 211 військовослужбовців.  72 колишніх воїнів були працевлаштовані у сферах сільського господарства, переробній промисловості, торгівлі, будівництві, понад 10 – уклали контракти на військову службу та повернулись у ЗСУ; 4 – були забезпечені тимчасовою роботою, 23 – працювали на громадських роботах.

15 колишніх воїнів скористалися можливістю пройти професійне навчання,  після його закінчення вже знайшли роботу.

На 13 жовтня 2021 року для 10 колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці, з них 50% – молодь віком до 35 років,  20% - з вищою освітою.

На сьогодні у службі зайнятості Тернопільщини зареєстровано 172 вакансії у військових частинах. Є робота на посадах командирів, номерів обслуги гармат, стрільців, операторів, головних сержантів, розвідників та ін., а також для механіків, водіїв, монтажників, електриків, техніків, кухарів, телефоністів.

 

Лановецька районна філія

 Тернопільського обласного центру зайнятості 

(телефон 2-10-98-для населення,

2-14-84-для роботодавців).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень