В громаді відбувся семінар щодо сімейних форм виховання

Дата: 01.11.2021 20:24

У п’ятницю, 29 жовтня 2021 р., спеціалісти Тернопільського обласного центру соціальних служб працювали у Борсуківській громаді.

З працівниками виконавчого комітету, центру надання соціальних послуг, старостами сіл, соціальними робітниками Борсуківської територіальної громади обговорили питання сімейно-орієнтованої роботи у громаді. Також говорили про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запровадження послуги патронату на дитиною

Під час візиту у Борсуківську територіальну громаду керівник обласного центру соціальних служб Галина Смаль провела робочу зустріч із заступником голови громади Тетяною Важельською, в ході якої обговорено організацію надання якісних соціальних послуг вразливим категоріям населення у громаді, введення посади фахівця із соціальної роботи та популяризацію сімейних форм виховання дітей.