Працівники соціальної сфери Борсуківської територіальної громади відзначили професійне свято!

Дата: 05.11.2021 14:21

Напередодні Дня працівника соціальної сфери України, який традиційно відзначається в першу неділю листопада, 05 листопада 2021 року в Борсуківській сільській раді відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

Тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, приділити увагу, вислухати, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом вітали в.о.сільського голови Тетяна Бондар, заступник сільського голови Тетяна Важельська та директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борсуківської сільської ради Валентин Закидальський.

«Ми розуміємо, наскільки Вам непросто працювати з людьми. Ваша праця покликана щоденно допомагати, турбуватись та підтримувати людей, що цього потребують, адже є категорія людей самотніх, яким немає з ким поділитись своїми життєвими проблемами», - зазначила у вітальних словах Тетяна Бондар.

З нагоди професійного свята соціальних працівників громади відзначено грамотами і подяками.