Відзначено працівників закладів культури та аматорських колективів

Дата: 07.11.2021 19:53

07 листопада 2021 року, напередодні відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, голова громади Роман Кухарський привітав з професійним святом працівників закладів культури та аматорські колективи громади !

"Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги..

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Ви формуєте унікальний культурний простір громади, який об’єднує людей. А головне – робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Щиро вдячний працівникам закладів культури, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться усі Ваші життєві плани та надії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, людського спілкування і життєвих перемог"- зазначив у вітальних словах Роман Кухарський.

З нагоди професійного свята голова відзначив гамотами та цінними подарунками творчі колективи громади. Зокрема:

-народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив "Борщовецькі молодички" отримав радіомікрофони;

-народний аматорський колектив "Спецефект" - багатофункціональний планшет з кріпленням;

-фольклорно-етнографічний ансамбль «Джерело» с.Піщатинці - сертифікат на придбання сценічного національного вбрання;

-духовий оркестр с.Борсуки - сертифікат на придбання духового інструменту.

До урочистостей долучилися спонсори - сім'я Юрія, Тараса та Нікіти Кравчуків.

На завершення свята творчі колективи та виконавці подарували присутнім свої пісенно-поетичні виступи.