Відбулось засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 10.11.2021 13:56

10 листопада 2021 року відбулось перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Борсуківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Борсуківської сільської ради Тернопільської області.

У робочому порядку розглянуто заяви та документи претендентів для участі в конкурсному відборі, їх відповідність установленим законодавством вимогам та Положенню про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням сесії Борсуківської сільської ради від 23.09.2021 √538.

До конкурсної комісії надійшли заява та документи лише від одного претендента - Онищука Олега Володимировича, жителя м.Ланівці, вчителя математики Борсуківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

За результатами розгляду наданих документів конкурсною комісією прийнято рішення щодо допуску кандидата до участі у конкурсному відборі.

Протокол №1 засідання конкурсної комісії