Запрошуємо на громадське обговорення кандидатур старости Борщівського старостинського округу!

Дата: 19.11.2021 14:59

З метою  реалізації членами Борсуківської територіальної громади права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень, на підставі розпорядження сільського голови від 19.11.2021р. № 207-ОД  «Про  проведення громадського обговорення» повідомляємо, що 05 грудня 2021 року буде проведено громадське обговорення кандидатур старости Борщівського старостинського округу Борсуківської сільської ради за адресою:  вул. Широка, 56 с.Борщівка (приміщення адмінбудинку ) о 12.00 годині.

На громадське обговорення на посаду старости виноситься кандидатури:

- Сташук Ніни Миколаївни, жительки с.Борщівка Кременецького району Тернопільської області.

- Шандрука Михайла Арсеновича

- Шумила  Володимира Ігоровича, жителя с.Борщівка Кременецького району Тернопільської області.

До обговорення запрошуємо громадськість села Борщівка, представників  засобів масової інформації, депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету Борсуківської сільської ради.