Шановні аграрії Борсуківської громади! Дорогі колеги, чиє життя невід'ємно пов'язане з сільськогосподарським виробництвом!

Дата: 21.11.2021 07:36

Шановні аграрії Борсуківської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

День працівників сільського господарства України — професійне свято працівників не лише фермерського сектору, а й підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ.

Від щирого серця дякую Вам - хліборобам, механізаторам, організаторам агропромислового виробництва за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, відданість обраній справі, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, злагоди, погожої днини й наснаги на нові звершення.

Хай не знають втоми ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а праця й надалі збагачує наш край та прославляє на просторах України.

З повагою сільський голова Роман Кухарський .