З Днем Гідності та Свободи України

Дата: 21.11.2021 08:39

Шановні жителі Борсуківської громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи України.

З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони назавжди залишаються у нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

В цей день бажаю кожному з нас мирного неба на головою, добробут й родинна злагода у ваших домівках. Нехай у Ваших серцях не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Сільський голова Роман Кухарський .