Відбулось громадське обговорення кандидатур на посаду старости Борщівського старостинського округу!

Дата: 06.12.2021 11:11

05 грудня 2021 року в селі Борщівка відбувся завершальний етап проведення громадського обговорення кандидатур на посаду старости Борщівського старостинського округу Борсуківської сільської ради.

У громадських обговореннях взяли участь: сільський голова Роман Кухарський, секретар сільської ради Тетяна Бондар, заступник сільського голови, голова підготовчого комітету з проведення громадського обговорення Тетяна Важельська, депутати Борсуківської сільської рад Юлія Бурак, Андрій Оксенюк та Роман Гродський, юрисконсульт відділу організаційно- виконавчої роботи Борсуківської сільської ради Володимир Талабан, діловод Борщівського старостинського округу Тамара Табас та жителі с.Борщівка.

На громадське обговорення було винесено кандидатури:

- Сташук Ніни Миколаївни, жительки с.Борщівка Кременецького району Тернопільської області.

- Шандрука Михайла Арсеновича жителя с.Борщівка Кременецького району Тернопільської області.

- Шумила Володимира Ігоровича, жителя с.Борщівка Кременецького району Тернопільської області.

Під час проведення заходу зборами було організовано голосування за певних кандидатів жителями с.Борщівка, які мають право голосу на виборах.

В голосуванні взяло участь 193 особи, за результатами якого:

Шандрук Михайло Арсенович отримав 93 голоси;

Сташук Ніна Миколаївна - 100 голосів;

Шумило Володимир Ігорович - 0 голосів.

Оскільки жодна з кандидатур на посаду старости Борщівського старостинського округу Борсуківської сільської ради не набрала більше 20 відсотків (154) голосів жителів, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, у відповідності до ст.54¹ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вважаються не погодженими з жителями Борщівського старостинського округу.