"Замість ялинки зимовий букет"

Дата: 10.12.2021 16:33

Фото без описуІІ етап обласної виставки-конкурсу «Замість ялинки - зимовий букет» відбувся в дистанційному форматі (за рекомендаціями управління освіти і науки Тернопільської ОДА) у приміщенні Борсуківської сільської ради.

Усі заклади загальної середньої освіти взяли участь у конкурсі та підготували цікаві, креативні та унікальні вироби.

Члени журі довго обирали переможців, враховуючи усі критерії та вимоги до представлених робіт.

Результати конкурсу такі:

у номінації новорічна композиція «Різдвяна казка»:

Гран-прі - «Диво ялинка» (учні 7 класу Піщатинського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

І місце - «Новий рік вже не дрімає - час святковий наступає» (Тимчук Юлія - учениця 6 класу Передмірської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

ІІ місце - «Екоялинка» (учні 7 класу Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст.) та «Володар року» (гурток «Умілі ручки» Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст).

ІІІ місце - «Пахощі Різдвяної ночі» (учні 7 класу Борщівського ЗЗСО І-ІІІ ст.); «Новорічна феєрія» (Цалик Христина, учениця 7 класу Снігурівського ЗЗСО І-ІІІ ст.) та «Стилізована ялинка» (учні 9 класу Великокусковецької філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

У номінації «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика»:

Гран-прі - «Казкові гноми» (учні 5 класу Піщатинського ЗЗСО І-ІІ ст.).

І місце - «Зайчик-побігайчик - щедрий пригощайчик» (учні 3 класу Борщівського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

ІІ місце - «Веселий зайчик» (Цалик Назар - учень 7 класу Чайчинецького ЗЗСО І-ІІ ст.) та «Новорічний день народження» (Наконечна Софія - учениця 9 класу Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

ІІІ місце - «Дід Антиковід» (Насадюк Соломія - учениця 5 класу та Насадюк Назар - учень 8 класу Передмірської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст.); «Іграшки із шишок» (Федчук Ірина - учениця 6 класу Чайчинецького ЗЗСО І-ІІ ст.) та «Смаколик від Миколая» (Жигайло Анна - учениця 8 класу Снігурівського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

У номінації «Дідух - різдвяний дух»:

Гран-прі - «Дідух» (учні 9 класу Великокусковецької філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

І місце - «Різдвяний оберіг» (учні 6 класу Піщатинського ЗЗСО І-ІІ ст.).

ІІ місце - «Ух, ух, я - вкраїнський Дідух» (учні 6 класу Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

ІІІ місце - павутинка «Різдвяна зірка» (учні 9 класу Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст.) та «Ух, ух! Я - солом’яний Дідух! У Борщівці я вродився, Різдвом святим звеселився!» (учні 6 класу Борщівського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

Вітаємо усіх переможців!

Учнів та вчителів буде відзначено грамотами відділу освіти ОЗКТМС Борсуківської сільської ради.

Зазначимо, що роботи ЗЗСО, які мають гран-прі, будуть представлені 15 грудня на ІІІ етапі виставки-конкурсу у Тернополі. Бажаємо успіху.