Нові рахунки для надходжень до загального фонду державного бюджету на 2022 рік

Дата: 15.12.2021 13:29

Державна податкова інспекція інформує, що внесено зміни до переліку видів надходжень та рівнів бюджетів для відкриття рахунків з обліку надходжень до загального фонду державного бюджету на 2022 рік. У зв'язку з цим в Казначействі України (ЕАП) МФО 899998 згенеровано реквізити бюджетних рахунків для зарахування у 2022 році окремих видів надходжень до загального фонду державного бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами Державної податкової служби України відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №106 «Деякі питання ведення обліку податків, зборів, платежів та інших доходів бюджет».

Також повідомляємо, датою початку здійснення операцій із зарахування надходжень на нові рахунки визначено – 01.01.2022. А рахунки за кодами класифікації доходів, визначені у Додатку 1, що були відкриті у 2021 році в розрізі територіальних громад, з 01.01.2022 будуть закриті.