22 січня відзначаємо одне з найважливіших державних свят України, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Дата: 21.01.2022 16:19

Цей святковий день уособлює важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, учнівська молодь та педагогічні працівники Борщівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка в знак вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність України відтворили частинку «Живого ланцюга».

Також, в рамках відзначення Дня Соборності України в закладах освіти Борсуківської територіальної громади пройшли тематичні просвітницькі заходи: уроки патріотичного виховання, лекції, виховні години, бесіди.

У шкільних бібліотеках оформлено тематичні виставки

Вітаю усіх жителів громади з Днем Соборності!

Бажаю кожному зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

З повагою, сільський голова Роман Кухарський .