Шановна громадо!

Дата: 27.01.2022 09:48

Сьогодні вся планета сумує за загиблими та шанує живих, згадуючи про жертви Голокосту. Цей день проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав у пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Саме цього дня далекого 1945 року розпочалося визволення в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

Історія швидкоплинна, однак сьогоднішнє покоління має продовжувати естафету пам’яті як нагадування про всесвітню трагедію, про масове вбивство євреїв у всіх європейських державах.

Тож схилімо низько голову в пам’ять про тих, хто був закатований та заморений, адже трагедія Голокосту і надалі залишається уроком та застереженням для всього людства.

З повагою -

сільський голова Роман Кухарський .