Топ-10 вакансій і зарплат на Лановеччині за даними Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості

Дата: 17.03.2022 18:54

У січні-березні 2022 року за сприянням Лановецької районної філії 47 роботодавців шукали працівників на 118 робочих місць. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7,2 тис. грн.. Найвищий розмір оплати праці був у вакансіях: лікар-інфекціоніст – 20,0 тис. грн, машиніст крана – 11,6 тис. грн, бухгалтер –10,8 тис. грн, тракторист –10,0 тис. грн, інженер-проектувальник, спеціаліст місцевого самоврядування – по 9,0 тис. грн..

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сільському господарстві та наданні пов'язаних із ними послуг, у сфері торгівлі та ремонту транспортних засобів.

На 16 березня 2022 року в Лановецькій районній філії є 2 актуальних вакансії: лікар ветеринарної медицини, спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування).

Відділ взаємодії з роботодавцями

Лановецької районної філії