На Лановеччині 52% вакансій - у сільськогосподарській сфері

Дата: 12.04.2022 16:05

Сільське господарство – одна з провідних галузей Лановеччини. Освоєння земель, вирощування зернових, бобових, овочевих, ягідних та інших сільськогосподарських культур, розвиток садівництва та фермерських господарств спричиняють сталий попит на працівників аграрної сфери.

Загалом цьогоріч 52% вакансій, які подали роботодавці у районну службу зайнятості , пропонувались у сільському господарстві.

Почався сезон весняних робіт, за цей час сільськогосподарські товариства Лановеччини для пошуку працівників подали 84 вакансії, з них 93% вдалося укомплектувати. Вони найбільше мали потребу у: трактористах-машиністах с/г виробництва (17 вакансій) та трактористах (29 вакансії), агрономах (3 вакансії), водіях автранспортних засобів (7 вакансій) а також  підсобних робітниках.

Залежно від обов’язків та кваліфікації своїм працівникам роботодавці готові платити до 10 тис.грн.

Якщо у Вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості згадані професії можна здобути в Борщівському агротехнічному коледжі, Бучацькому фаховому коледжі ЗВО "Подільський державний університет", Заліщицькому фаховому коледжі ім. Є Храпливого НУБіП України, Зборівському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя, Чортківському ВПУ, Тернопільському обласному комунальному навчально-курсовому центрі, у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та ін. Навчання 3,5-5 місяців. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії.

Відділ взаємодії з роботодавцями

Лановецької районної філії