До уваги усіх суб'єктів підприємницької діяльності на території Борсуківської сільської ради!

Дата: 22.04.2022 09:03

Розпорядженням Борсуківського сільського  голови від 18.04.2022 р. №76-ОД прийнято рішення про надання дозволу суб'єктам підприємницької діяльності з 22 квітня 2022 року на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вина у торговельних мережах з 11:00 по 17:00 год. з обов’язковою видачею розрахункового документа (чеку). Таке рішення діятиме до 26 квітня 2022 року (включно).

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ на те, що  ЗАБОРОНЕНО продаж алкоголю особам у формі  одягу воєнізованих структур (правоохоронних органів, військовослужбовцям ЗСУ, територіальної оборони тощо) чи особам зі зброєю.

Окремо наголошуємо споживачам, що за кожен придбаний товар покупцеві повинні видати чек, як гарантію дотримання ваших прав та сплату підприємцями акцизу.

Офіційна реалізація підакцизних товарів, зокрема алкоголю, це надходження до місцевого бюджету, що сьогодні є важливим фактором підтримки економіки.