Тернопільська область, Кременецький район

Перший звітний період при переході на спрощену систему оподаткування зі ставкою 2% в середині місяця

Дата: 22.06.2022 15:46

Для суб’єктів господарювання, які обрали спрощену систему з особливостями оподаткування (єдиний податок третьої групи зі ставкою 2 відс.) в середині податкового (звітного) місяця, першим звітним (податковим) періодом буде місяць, в якому відбулася реєстрація суб’єкта господарювання платником єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки.

Податковий (звітний) період починається з дня податкового (звітного) місяця, у якому відбулася реєстрація суб’єкта господарювання платником єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відс., та закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Такі платники єдиного податку обчислюють суму доходу починаючи з дня реєстрації платником єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відс. та подають Податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 26.04.2022 №124.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області