Шановні користувачі, орендарі, власники земельних ділянок та земельних часток (паїв), розташованих на території Борсуківської сільської територіальної громади!

Дата: 03.08.2022 09:55

Борсуківська сільська рада рекомендує сплати земельний податок та орендну плату.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Для отримання податкового повідомлення-рішення про нарахування земельного податку просимо звертатися до старостинських округів Борсуківської сільської ради, або в Лановецьку державну податкову інспекцію Головного управління ДПС у Тернопільській області

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Реквізити для оплати.

Зберігайте квитанції про оплату!

Населений пункт

Отримувач

Код отримувача (ЄДРПОУ)

Банк отримувача

Номер рахунку

Код класифікації доходів бюджету

Найменування податку, збору, платежу

Наявність відомчої ознаки

Борсуківська сільська тг

ГУК у Терн.обл./тг с.Борсуки/18010700

Казначейство України(ел. адм. подат.)

UA448999980334129813000019723

Земельний податок з фізичних осіб

"00" Без деталізації за відомчою ознакою