Цьогоріч День молоді ми вперше відзначаємо із усім світом - 12 серпня. Це свято тих, хто змінює світ.

Дата: 12.08.2022 11:45

Головною метою цього дня є привернути увагу суспільства до прагнень та інтересів молоді. На жаль, через війну, наша українська молодь, наразі, поставила на паузу усі свої інтереси, та активно долучається до захисту нашої землі, створюючи надійний тил нашим захисникам.

Голова громади Роман Кухарський зустрівся із молоддю нашої громади, щоб обговорити те, що зараз на часі: війну, волонтерство, майбутній навчальний рік та перспективи на майбутнє у нашій вільній країні.

«Бути молодим – це чудово! Це безліч перспектив і можливостей для самореалізації та успіху, нові горизонти та вершини. Будьте сміливими і не бійтеся труднощів, ставте перед собою найграндіозніші цілі і виконуйте їх!»,- сказав Роман Кухарський.