Вітання з нагоди Дня працівників освіти!

Дата: 30.09.2022 10:13

Напередодні Дня працівника освіти, який традиційно відзначають у першу неділю жовтня, голова громади Роман Кухарський, голова територіальної організації профспілки працівників освіти і науки Неоніла Дзюба, начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту Олена Солонина привітали педагогів Борсуківської громади.

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Кожен проведений Вами урок – це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні.

Дякуємо Вам за Ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність та величезне терпіння. Бажаємо, аби Ваша праця завжди цінувалась, щоб Ваші старання та надії неодмінно виправдались. Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях, а Ваша доброта повертається Вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благополуччя. Мирного неба та спокою!