Сьогодні у с. Борсуки відбулось урочисте відкриття та освячення меморіальної пам’ятної дошки Патріарху Київському і всієї України Мстиславу (Степану Скрипнику)..

Дата: 06.10.2022 12:42

Розпочали урочистості важливим, у такі складні та страшні часи для кожного із нас, молебнем за мир в Україні, який очолив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Після спільної молитви Владика Нестор вручив Благословенні грамоти та нагороди: голові громади Роману Кухарському, депутату Тернопільської обласної ради Хомінцю Василю та очільнику агрофірми «Горинь», заслуженому працівнику сільського господарства - Гасюку Осипу Амброзовичу

З нагоди відкриття, голова громади Роман Кухарський також вручив подяки:

* Архієпископу Тернопільському та Кременецькому Нестору за надані благословіння та духовну підтримку Борсуківської громади.

* Мазуру Петру Євстахійовичу - директору Кременецького медичного коледжу за значний внесок у збереження історії нашого краю та плідну краєзнавчу роботу.

* Цалик Любові Лук’янівні - депутату Борсуківської сільської ради за значний внесок у збереження історії нашого краю .

Меморіальна дошка Патріарху Мстиславу встановлена на фасаді адмінбудівлі Борсуківської сільської ради та стане ще одним освяченим місцем, яке оберігатиме жителів нашої громади та додаватиме сил у боротьбі за нашу волю та свободу.