Щиро вітаємо із Днем народження голову Борсуківської територіальної громади Романа Кухарського !

Дата: 13.10.2022 09:35

Шановний Романе Анатолійовичу!

На Вашу долю випало бути керівником громади у страшний час війни. Уже 232 дні на Ваших плечах значна відповідальність: за кожного жителя громади, внутрішньо переміщених осіб, наших військових, які боронять Україну. Безперечно найскладнішим для очільника громади проводжати в останню путь загиблих від рук окупанта земляків, адже з кожним прощанням Ви, немов, віддаєте частинку свого серця.

Цей рік Вашого життя вкотре довів, що Ви – мудрий керівник, який завжди відкритий до людей, виважений у своїх рішеннях та здатен на співчуття і розуміння.

Бажаємо, щоб Ваша наполеглива праця була плідною та змістовною, а розпочаті справи приносили вагомі результати для розвитку нашої громади!

Міцного здоров’я, наснаги, успіху, сил та душевного спокою! Нехай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за Ваші добрі справи!

Мирного неба!

Все буде Україна??

З повагою, колектив Борсуківської сільської ради.