З Міжнародним Днем волонтера!

Дата: 05.12.2022 08:43

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Справжню ціну волонтерів, особливо тепер, знають усі, а найкраще - наші воїни, які захищають свободу та волю нашої країни. Завдяки волонтерам, які стали унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а ЗСУ відчувають постійну та надійну підтримку і неймовірну турботу.

Ми пишаємось нашими волонтерами, цими нереально завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею. Особливу подяку хочемо висловити «мамі» волонтерства нашої громади - Цісаренко Олі, яка самовіддано, 24/7 опікується усім та усіма.

Кожен з нас, у час війни, став волонтером, адже хто чим може, але допомагає. Тому сьогодні дякуємо усім, хто долучається та щиросердечно приносить допомогу, яка, безперечно, наближає нашу перемогу над загарбниками.

Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.