Заборона використання піротехнічних засобів: порушників будуть притягувати до відповідальності

Дата: 28.12.2022 15:30

Відповідно до рішення Ради оборони Тернопільської області №111 від 27 грудня 2022 року "Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області":

На час дії воєнного стану у Тернопільській області заборонено продаж та використання піротехнічних засобів (феєрверків, салютів тощо).

Порушників, що ігноруватимуть обмеження, будуть притягувати до відповідальності. Поліція області контролюватиме дотримання обмежень, пов’язаних із використанням салютів, феєрверків, петарт, тощо.

Також поліцейські разом з іншими профільними службами перевірятимуть дотримання законодавства щодо реалізації піротехніки на ринках та у роздрібно-торговельних мережах. Повідомляти про факти ігнорування цих заборон жителі області можуть за номером «102».