У Борсуківській громаді віддали останню шану загиблому військовому Миколі Дягілеву!

Дата: 30.01.2023 18:12

Борсуківська громада попрощалась із захисником нашої волі та свободи - Дягілевим Миколою Володимировичем.

Фото без описуСьогодні діти востаннє бачили свого татка, дружина - свого чоловіка, батьки провели на вічний спокій свого сина.

Біль втрати рідної людини - невимовний, адже майбутнє, яке мало бути у дітей, у сім’ї з мамою та татом - зникло… Натомість залишились лише спогади та місце вічного спочинку найріднішого. Дружина втратила міцне чоловіче плече, на яке покладалася, втратила опору…

Фото без описуФото без опису

Україна втратила сміливого воїна, мужнього захисника нашої незалежності, який своє життя поклав на вівтар Свободи! Бо є вірним сином своєї матері-України!

І житиме вічно у наших серцях, у тихій молитві, у справах, які наближають Перемогу!

Фото без описуФото без опису

Вічна пам’ять Герою!