У Борсуківській громаді відбулась інформаційна сесія

Дата: 28.02.2023 11:33

Сьогодні у нашій громаді відбулась інформаційна сесія «Забезпечення комплексного реагування у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства у воєнний час у Тернопільській області».Фото без опису

Ця тема дуже особиста та, на жаль, у час війни її так необхідно обговорювати, ба більше, про неї потрібно кричати! Звірства, які чинять російські нелюди на нашій землі складно уявити, але багато людей стають жертвами їх дій і, зачасту, люди замовчують про те, що з ними сталося. Мовчать, бо соромно, страшно, ніяково і не можуть наважитися розповісти… Одиниці можуть відкрито заявити про те, що з ними сталося і прийняти кваліфіковану допомогу.

Фото без описуФото без опису

Слухачами інформаційної сесії були внутрішньо переміщені особи та жителі нашої громади.

Метою таких проектів є те, щоб донести до людей, що не варто мовчати про своє нещастя, бо ні в якому разі жертви не винні у тому, що з ними сталося. Кожен може конфіденційно зателефонувати за безкоштовним телефоном 527 щодня з 08:00 до 20:00.