Дата: 20.04.2023 15:59

Борсуківська громада на колінах зустріла тіло загиблого захисника із с. Передмірка - Ткачука Миколи Івановича. Гіркі сльози, розпач та біль, смуток та скорбота були у очах кожного, хто зустрічав вбитого військового…

Життя снайпера прикордонної служби обірвалось 15.04.2023 року в районі н.п. Бахмут Донецької області, під час виконання бойового завдання від отриманого поранення не сумісного з життям.

Безжальна війна розбила на уламки дружню сім’ю, залишивши дружину Тетяну вдовою, а синів Івана та Ігоря - без батька.

У загибель воїна до останнього усі не хотіли вірити, сподівались, що це жорстока помилка, але, на жаль, тіло захисника уже у його рідній хаті. Це востаннє він у своєму домі з рідними людьми, що назавжди прощаються із своїм Героєм.

Герої не вмирають, бо пам’ять про них - вічна

Чин похорону воїна розпочнеться завтра 21 квітня о 10:00 на рідному подвір'ї захисника у с. Передмірка.